Тренінг🕊️
Стрес. Стресостійкість.
Емоційне вигорання.
🤯🤔
Стрес — це стан організму, при якому задіяні всі його резерви. Стрес може бути викликаний, як негативними факторами, так і позитивними.
Під час тренінгу з'ясовували основні причини стресу, види (гострий, хронічний, дистрес) та ознаки стресу.
При стресі миттєво виникає тілесне і психічне напруження, яке провокує негативні емоції, перш за все страх і тривогу. Коли ми довго перебуваємо в стані стресу, організм змушений довго жити в постійній напрузі. Це веде до того, що зношується серцево-судинна система, знижується імунний захист, порушується нормальна гормональна регуляція організму, виникають проблеми зі сном.
Хронічний стрес може тривати днями, місяцями і навіть роками, в цей час кортизол постійно знаходиться на високому рівні, люди долають безпричинні страхи і тривоги.
Стреси часто супроводжують наше життя, тому основне завдання навчитися правильно контролювати власні емоції протистояти наслідкам стресу, навчитися аналізувати, переключатися, критично мислити.
Під час тренінгу розкрили поняття стресостійкість, резилієнс (життєстійкість, життєздатність) - можливість уникнути стресу шляхом перегляду ставлення на ситуацію, що склалася. Обговорили основні види профілактики стресу, техніки заземлення. Під час роботи застосовували казкотерапію, арт -терапевтичну методику "Кущ троянди", слухали заспокійливий аудіотренінг "Метелик".
"Безпечний Інтернет: як уникнути неприємностей у мережі"
БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ: ЯК УНИКНУТИ НЕПРИЄМНОСТЕЙ У МЕРЕЖІ» НА ЯКІ РИЗИКИ НАРАЖАЮТЬСЯ ДІТИ В МЕРЕЖІ За класифікацією дослідницької мережі ЄС “Діти в цифровому середовищі”, є такі ризики для дітей: перегляд незаконного або шкідливого контенту; кібербулінг; неправомірне використання персональних даних дітей, шерентінг; розсіювання уваги, брак критичного мислення. Також не варто забувати про такий ризик, як сексуальні зловживання, формами якого є, наприклад, грумінг та секстинг. Грумінг – це умисна пропозиція про зустріч дитині до 18 років через інтернет задля вчинення сексуальних зловживань або виробництва матеріалів, що містять сцени сексуальних зловживань щодо дітей. Секстинг – це пересилання за допомогою мобільних телефонів повідомлень або знімків сексуального характеру. Перераховані ризики є реальною загрозою для безпеки дитини не лише в онлайн-середовищі, а й у реальному житті. Важливо пам’ятати про два аспекти цифрової безпеки дітей: Перший аспект стосується шкільного середовищ...
Коментарі
Дописати коментар